Jysk.cz

Oficiální webové stránky společnosti Jysk najdete na adrese www.jysk.cz. Stránky Jysku nabízí možnost prohlédnout si online výrobky Jysk v osmi přehledných sekcích. Využít můžete také možnost filtrace výrobků pouze na zboží Jysk v akci.

Ložnice - Oddělení ložnic nabízí široký sortiment vybavení do ložnice - postele, kompletní postele, skládací postele, matrace DREAMZONE, matrace BASIC, matrace PLUS, matrace GOLD, přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla, přehozy, noční stolky, komody, šatní skříně.

Koupelny - Koupelnové oddělení nabízí vše, co do koupelny a pro péči o tělo potřebujete - ručníky mnoha barev a velikostí, žínky, mycí houbičky, župany dětské i pro dospělé, koupelnové doplňky, skříňky do koupelny za příjemné ceny a také oděvy.

Pracovny - V oddělení s vybavením do pracoven si můžete vybrat psací stoly, PC stoly, kancelářské židle, kancelářské regály. Samozřejmě obdržíte také přiložený návod k sestavení nábytku. Sestavení nábytku není složité.

Dětské pokoje - Pokud potřebujete v dětském pokoji vyměnit nábytek, nemusí Vás to stát celé mění. Za dostupné ceny zakoupíte nábytek pro malé i větší děti, nábytek pro mládež a nábytek pro nejmenší.

Obývací pokoje - Nakupujte chytře, nakupujte v Jysku. Útulné stylové domovy můžou vytvořit za příznivou cenu jídelní stoly, jídelní židle, jídelní sestavy, příborníky, vitríny, pohovky, křesla, konferenční stolky, regály, obývací stěny, televizní stolky.

Okna - V Jysku si vyberete z bohatého sortimentu doplňků na Vaše okna - záclony, rolety, žaluzie, římské rolety, metrové zboží a další.

Zahradní nábytek  - Zahradní doplňky, nábytek a zboží zaměřené na kempink a volný čas, také zakoupíte v prodejnách Jysk.

Dekorace a bytové doplňky - V Jysku vše, co se týká vybavení domácnosti, domácích potřeb a doplňků, zakoupíte za velmi příznivé ceny.

Služby zákazníkům

Společnost Jysk nabízí svým zákazníkům následující služby:

Prodej na splátky
Nakupujte v Jysku nábytek a bytové doplňky na splátky a to bez navýšení. Prvních 6 měsíců od nákupu na splátky neplatíte žádné splátky a úroky. Půjčí Vám od 7 000 do 75 000 Kč. Na jednu smlouvu můžete nakoupit více zboží. Poskytovatelem finančních služeb je GE Money Multiservis.

Dovoz zboží až domů
Veškeré zboží, které v Jysku zakoupíte, si můžete za příplatek nechat dovést až domů. Více informací Vám ochotně poskytnou zaměstnanci v prodejnách Jysk.

Záruka na zboží Jysk
Záruka na veškeré zboží Jysk je 2 roky, na některé zboží je záruka až 15 let.

Výměna zboží
Pokud nejste se zbožím spokojeni nebo Vám nevyhovuje a je nepoužité v původním obalu, můžete jej po předložení účtenky vyměnit.